Бриџит Џонс повеќе не е очајна: Познатата актерка се топи во прегратките на поранешниот полицаец (ФОТО)

21 јули, 2021
renee-zellweger-5-830x0

– Рене е заљубена до уши. Смета дека го пронашла вистинскиот. Никогаш не била посреќна. Тие навистина се одличен пар – тврди изворот

Американската актерка Рене Зелвегер конечно го најде својот г-дин Дарси во реалниот живот, исто како што беше среќна во филмот „Дневникот на Бриџит Џонс“, кој ја направи славна.

Британските таблоиди се прашуваат откако папараците ја фатија 52-годишната холивудска актерка во прегратка со десет години помладиот Анте Анстед, поранешен британски полицаец, а денес телевизиска sвезда благодарение на хит серијата „The Wheeler Dealers“, дали конечно го најде вистинскиот господин.

Иако Зелвегер се обиде да се скрие ставајќи капа на главата, облечена во обична спортска маица и хеланки, таа додаде и марама, овој нов пар не се најде под радарот на медиумите.

Тие беа фатени како одат на плажата Њупорт во Калифорнија, а актерката не ја извади насмевката од лицето.

Со нив во друштво беше и двегодишниот син на Анстед Хадсон, кого поранешниот полицаец го доби со ТВ водителката Кристина Хак.

Само што пристигнаа на плажа, Рене и Ант не ги тргнаа рацете еден од друг. Тие постојано се бакнуваа и гушкаа, очигледно пресреќни, што за „ Daily Mail “ го потврди пријателот на актерката.

– Рене е заљубена до уши. Смета дека го пронашла вистинскиот. Никогаш не била посреќна. Тие навистина се одличен пар – тврди изворот.

Двојката уживаше во вистински семеен ден. Актерката си играше со симпатичното мало дете, тато градеше замок од песок со малиот Хадсон, а потоа сите се соблекоа и зачекорија во Тихиот океан.

Ова не е првпат фотографите да ги забележат, а актерката се помалку ја крие својата врска од јавноста.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi