БРУТАЛНО ДОБРО И БЕЗ СИЛИКОНИ! Славната СЕСТРА се соблече и собра 9 000 000 лајкови! (ФОТО)

8 април, 2021
kendal

Го покажа занесното тело.

Една од сестрите на кланот Кардашијан-Џенер, Кендал, реши да ја запали фантазијата на мажите со нови фотографии.

И додека нејзините славни сестри Ким и Клои Кардашијан претрпеа бројни операции и зголемија некои од нивните облини до максимум, се чини дека Кендал не променила ништо на нејзиното тело.

Иако пишуваше дека има неколку процедури на лицето – дека ги „пумпа“ усните, инјектирала ботокс, Кендел остана верна на природниот изглед на градите, но и на задникот.

Манекенката, која брои милиони и на нејзината банкарска сметка и на Instagram, каде ја следат повеќе од 158 милиони обожаватели, се соблече во минијатурен костим за капење во боја на кожа и го покажа своето природно, но навистина брутално тело.

Не, никому не му пречеше тоа што има мали гради, па собра нешто повеќе од 9 000 000 лајкови.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris