БРУТАЛНО ИСТЕПАН ПОБЕДНИКОТ НА ЕВРОВИЗИЈА?! Пејачот објави слики од крвавото и осакатено лице! (ФОТО)

12 август, 2021
441967_evro234567_f

Фронтменот на италијанската група „Манескин“, која победи на овогодинешната „Евровизија“, Дамиано Давид, со својот ексцентричен изглед го привлече вниманието на целиот свет и го полуде женскиот пол.

Дамиано брзо доби огромен број обожаватели, но сега истите тие фанови се многу загрижени.

Имено, пејачот објави фотографии на својот Инстаграм профил на кои јасно се гледа неговото крваво лице полно со рани, па следбениците се исплашија да не дошло до тепачка и уште некои посериозни повреди.

Сепак, има и други кои веруваат дека ова е само начин на Дамиано да привлече дополнително внимание и дека овие „рани“ се најобична шминка од снимање на нов спот.

Спорните фотографии можете да ги погледнете во галеријата под текстот, а сами проценете дали е навистина повреден или со нашминкан.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi