Брза помош и полиција во домот на славниот актер!

18 јуни, 2021
Screenshot_2

За неговата состојба се зборуваше неодамна, кога пријателите беа загрижени за неговото можно враќање на алкохолот

Актерот Мајкл Даглас и актерката Кетрин Зета-Џонс веќе подолго време имаат проблеми во бракот, пишуваа бројни таблоиди. Сепак, овој холивудски пар сè уште трае, додека на површина излегуваат некои нови детали за нивниот живот.

За жал, се чини дека фановите со причина беа загрижени за неговото здравје, а сега уште повеќе се плашат. Полицијата и брзата помош интервенирале во домот на славната двојка, откри магазинот „ In Touch “.

– Луѓето внатре во куќата беа загрижени за здравјето на Мајкл, бидејќи тој се однесуваше невообичаено и мислеа дека му треба лекарска помош – изјави неименуван инсајдер.

Блиски извори за ова списание открија дека тој не бил добар во смисла на ментална состојба, но медиумите не добиле детали за тоа што точно се случило, иако се шпекулира дека карантинот предизвикан од пандемијата на коронавирусот лошо се одразил на нивниот брак.

За неговата состојба се зборуваше неодамна, кога пријателите беа загрижени за неговото можно враќање на алкохолот, а своевремено се бореше и со рак на грлото.