Бујното деколте ѝ создава проблеми, па мора да го крие со рацете, а новото контроверзно момче ја стави во неволја! (ФОТО)

19 април, 2021
Screenshot_6

Меган Фокс беше снимена како излегува без Митраун Кели, кој беше снимен пред неколку дена како излегува од ноќен клуб со мистериозна девојка за која се покажа дека му е асистентка.

Само два дена откако нејзиното ново момче Метрун Ган Кели беше фатено како излегува од ноќен клуб со неговата асистентка Оливија Стоун и откако започнаа гласините дека тој веќе ја изневерува, актерката Меган Фокс беше снимена во соло прошетка додека се движеше кон еден од познати ресторани во западен Холивуд.

Меган (34) имаше ситни проблеми со бујното деколте во црната блуза што ја носеше, па во еден момент мораше да ги држи градите со рацете за да не им покаже на фотографите повеќе отколку што би сакала. Иако во тоа време имаше сериозен израз на лицето и не изгледаше добро расположено откако фотографиите на Мачин и Оливија беа објавени во јавноста, актерката и раперот беа снимени еден ден подоцна на заеднички ручек во Малибу.

Нивната врска изгледа многу сериозна од самиот почеток, па однесувањето на раперот изненади некого, но извори блиски до нив тврдат дека парот е подготвен да ја подигне врската на повисоко ниво.

„Тие планираат да се свршат и да се венчаат откако ќе се финализира нејзиниот развод со Брајан Остин Грин. Многу се заљубени, имаат силна и интензивна врска”, изјави анонимен извор пред една недела.

Меган и Брајан раскинаа во ноември минатата година, кога таа официјално поднесе барање за развод. Таа го запозна Машин на снимање на музички спот и оттогаш, барем досега, се разделиле само во ретки моменти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi