Целата палата ЗАНЕМЕ кога слушна: Хари и Меган пристигнуваат во Обединетото Кралство и имаат СПЕЦИЈАЛНО БАРАЊЕ за кралицата

6 септември, 2021
327221_profimedia0567181869_ff

Меган Маркл и принцот Хари планираат посета на Велика Британија, и бараат средба со кралицата Елизабета.

Месеци откако го влечеа своето кралско семејство низ вистински медиумски линч – од критики до принцот Чарлс, преку обвинувања за расизам и вадење многу валкани алишта – принцот Хари и Меган Маркл се подготвени да допатуваат во Велика Британија.

Една од најпознатите (можеби најконтроверзните) двојки во светот сака да ја види кралицата Елизабета, а нивните планови воопшто не се наивни. Имено, тие се надеваат дека ќе ја крстат својата ќерка Лилибет Дијана во замокот Виндзор, пишува „The Sun“.

<p><strong>Megan Markl i princ Hari</strong> imaju u planu dolazak u Veliku Britaniju, a traže sastanak sa <strong>kraljicom Elizabetom.</strong></p>

Сето ова ги шокираше вработените во палатата.

– Хари и Меган излегоа со оваа понуда и луѓето беа шокирани од таа дрскост. Можеби навистина сакаат да ја видат кралицата, но тоа е неверојатно со оглед на тоа низ што помина оваа година поради нив – рекол изворот за медиумите.

Палатата се уште не одговорила на нивното барање.

Иако „на кралицата Хари и е многу драг и би сакала да ги види Лилибет и Арчи“, како што се наведува, овој потег многу ги изненади, особено кога ќе се земе предвид се што се случи со Меган.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi