Целиот свет зборува за хоророт што го изведе пред камерите, членовите на жирито врескаа!

18 јуни, 2021
Screenshot 2021-06-18 200707

Снимката од неговиот перформанс досега собра над три милиони прегледи

Фантастичниот илузионист Клек Ентос, со вистинско име Дејвид Стоун, изведе хорор шоу во новото продолжение на американскиот суперталент пред неколку дена.

Снимката од неговиот перформанс досега собра над три милиони прегледи и ние сме должни да ве предупредиме да не ја гледате доколку не сте поддржувач на споменатиот жанр.

На членовите на жирито воопшто не им беше пријатно, Софија Вергара и Хајди Клум врескаа, а Хоуи Мандел и Сајмон Кауел беа запрепастени.

Секако, нема да има смисла да ви ги откривам деталите, најдобро е сè да погледнете сами, за на крај можеме да потенцираме само дека Ентос помина во следната рунда со едногласна одлука.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi