ЦЕЛОСНО ГОЛА! Популарната актерка на провокативен начин го честиташе Националниот ден на кафето! (ФОТО)

30 септември, 2021
452354_6_f

Софија Вергара важи за една од најубавите актерки. Сега, на свој начин, на сите им го честиташе националниот ден на кафето

Се појави жешка фотографија на убавата Колумбијка, на која е потполно гола, а зрната кафе ги покриваат нејзините интимни делови од телото.

За помалку од половина ден, фотографијата доби повеќе од 700.000 лајкови, а коментарите за нејзината убавина сѐ уште се нижат.

Софија Вергара, инаку, во сите емисии во кои гостува, како и во интервјуата, посочува колку е горда на своето колумбиско потекло и колку го сака кафето и често се шегува на сметка на неквалитетното американско кафе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris