ЦЕЛОСНО СЕ ТРАНСФОРМИРАШЕ, А ПРИЗНА И ЕДНА ОПЕРАЦИЈА! Таа беше „дебелата сестра“, сега е БОМБА и тоа поради носот?!

21 јуни, 2021
kloi-kardasijan

Клои Кардашијан во емисија откри дека хирургот кој го оперирал нејзиниот нос е одговорен за нејзиниот поинаков изглед, но и „малку инјекции“

Во последниве години, Клои Кардашијан премина од „грдата“ или „дебелата“ сестра во една од најатрактивните Кардашијанки.

Буцката од почетокот на реалното шоу, стана бомба, но и мета на озборувања на социјалните мрежи. Иако до пред една година, таа редовно објавуваше видеа на кои тренира, поради што ја донесе фигурата до совршенство, повеќе од стомачните мускули на Клои се зборуваше за лицето кое целосно го трансформираше.

Во бројните расправии со нејзините следбеници на социјалните мрежи, таа рече дека „не направила ништо на себе“, но во емисијата на Енди Коен призна дека си го направила носот.

“Само го оперирав носот. И направив инјекции за затегнување, но не и ботокс затоа што имав лоша реакција”, призна Клои, велејќи дека единствената причина затоа што дури сега признала дека “отишла под нож” е тоа што никој порано не ја прашал дали имала операција.

Погледнете ги сликите пред и потоа:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi