Членовите на КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО ја изненадија Меган Маркл со ГЕСТ за нејзиниот роденден: Ова е она што многумина го чекаа

4 август, 2021
megan_m

Значаен потег.

Денес, Меган Маркл полни четириесет години, а очите на јавноста беа насочени кон членовите на кралското семејство. Цела Британија чекаше да види дали ќе следат честитки од членовите на семејството по скандалозното интервју со Опра Винфри, во кое Маркл и нејзиниот сопруг принцот Хари упатија сериозни обвинувања против семејството.

Сите членови на семејството го честитаа роденденот од нивните официјални профили на Инстаграм пред точно пет часа.

Следеа честитки и од официјалниот профил на кралицата.

čestitka

На профилот на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон, честитката, како и кај другите, беше едноставна и концизна, и тоа сигурно ќе остави многу простор за аналитичарите да проценат каква е всушност пораката на членовите на семејството.

– Среќен четириесетти роденден на војвотката од Сасекс – гласеше честитката.

čestitka

На сличен начин, честитаа принцот Чарлс и неговата сопруга Камила Паркер Боулс.

čestitka
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi