Цилиндар, панталони со интересен принт и сако со совршен преклоп: Шер заблеска во необична комбинација

27 септември, 2021
313271_profimedia0574835210_ff

Пејачката Шер се појави на Гала по повод отворањето на музејот на Академијата за филмска уметност во Лос Анџелес и ги воодушеви сите со својата комбинација.

Таа одлучи да облече необични парчиња од модната куќа Долче и Габана, кои одлично и прилегаа. Носеше црно -бела комбинација со животински принт. Нејзината јакна беше со необичен крој, која во основа е црна, имаше големи ревери кои, како и џебовите, беа украсени со бели делови на рабовите.

Носеше и интересен црно -бел корсет, кој го украси со сребрени детали, додека комбинираше и панталони со животински принт со широки ногавици. Облече црни чевли и додаде неколку ѓердани кои ја красеа целата нејзина облека.

Сепак, многу интересен детал беше цилиндерот, кој таа го претстави достоинствено, како и нејзината руса брановидна коса.

Како ви се допаѓа нејзиниот стајлинг?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris