ДА НЕ БЕШЕ ТОА МЕСТО, НИЕ НЕМАШЕ ДА БИДЕМЕ ЗАЕДНО! Рајан Рејнолдс исрекно за БРАКОТ и ќерките!

5 август, 2021
450652_screenshot-1_f

Блек Лајвли и Рајан Рејнолдс, еден од најпопуларните холивудски парови, неодамна објавија фотографија на која позираат пред својот омилен ресторан, а сега открија дека имале важна причина за тоа.

Имено, актерскиот пар наскоро треба да прослави 10 години врска, но Рајан, како гостин во емисијата „Good Morning America“, откри дека одлучиле малку да побрзаат и малку порано да ја прослават годишнината.

– Сѐ уште не сме наполниле точно 10 години, но заокруживме, што можеме да го направиме бидејќи во холивудските години се 180 години – рече на шега Рајан.

Тој рече дека Блејк и тој излегле во ресторанот „O Ya“ во Њу Јорк, каде што се случило нивното прво романтично излегување.

– Да не беше тоа место, немаше да бидеме заедно, не се шегувам. Нема ресторан што ни значи повеќе – напиша Лајвли на Instagram кога сподели фотографија од споменатата вечера.

Рајан, исто така, ги спомена нивните ќерки Џејмс (6), Инез (4) и Бети (2) и откри дека тие ги ценат палачинките што нивниот татко ги прави многу повеќе отколку неговите успеси и популарност.

– Но, денес, за прв пат, беа како: „Чекај, ќе бидеш на телевизија?“. Реков: „Да, одам во шоуто Good Morning America”, а тие ме прашаа: „Што е толку интересно кај тебе?“ – рече Рајан и додаде дека тие се согласиле да им се обратат со тајни сигнали преку екранот, со влечење на увото за да им се јави, додека Инез го замоли тато да го трие ракавот.

Да потсетиме, актерот Рајан Рејнолдс (44) и актерката Блејк Лајвли (33) се запознаа во 2010 година, за време на снимањето на филмот „Green Lantern“, и започнаа да се забавуваат дури во октомври 2011 година. Судбоносното „да“ беше изговорено во 2012 година.