ДАДЕ ГОЛЕМО ИНТЕРВЈУ: Џастин Тероу првпат проговори за разводот со Џенифер Анистон

21 април, 2021
Opera Snapshot_2021-04-21_101652_story.hr

Пред да се венчаат Џенифер Анистон и Џастин Теру во август 2015 година, актерската двојка беше заедно веќе пет години. Се чинеше дека тој е тој што ја врати насмевката на ѕвездата од серијата „Пријатели“, откако нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит ја напушти поради Анџелина Џоли. Двојката се запозна во 2007 година на снимањето на филмот „Тропски гром“, напишан од Теру и блискиот пријател на Џенифер Анистон, актерот Бен Стилер. Во тој момент не се случи никаква хемија меѓу нив, но три години подоцна сè се смени.

Љубовта меѓу двајцата не се случи сè до снимањето на филмот „Со него и крајот на светот“ во 2010 година, во кое тие глумеа заедно и станаа блиски пријатели. Теру првично ја негираше нивната врска бидејќи тој сè уште беше во врска со стилистката Хајди Бивенс. Сепак, тие не можеа да ги кријат своите чувства долго, па актерот ја заврши врската со стилистката, а во 2011 година Џастин и Џенифер беа снимени во јавноста за прв пат во Лос Анџелес. Во следните четири години, нивната љубов растеше, и тие наскоро започнаа да живеат заедно.

За време на романтично патување во Рим во 2012 година, Теру ја запроси Џенифер на нејзиниот 41 роденден, а три години подоцна тие конечно ја легализираа нивната љубов. Но, таа љубов немаше среќен крај. Во заедничко соопштение, во 2018 година, тие му објавија на светот дека се разведуваат, а Џастин оттогаш никогаш не зборувал за причините за нивниот развод. Имено, за списанието Esquire, тој искрено рече: „Сакале или не, го немавме тој драматичен поделба и сè уште се сакаме. Кога раскинавме, новинарите напишаа дека тоа е поради несогласувања за тоа каде да живееме. Потоа напишаа дека сакам да живеам во Њујорк, додека Џен, според нивно знаење, претпочиташе да остане во ЛА. Тоа едноставно не е точно “, рече тој.

„Не се слушаме секоја недела, но сме останале во одлична врска и повремено се јавуваме за да си ги кажеме вестите. Често зборуваме и преку FaceTime. Исто така, Џенифер ме тера многу да се смеам. Таа е смешна личност. Ќе беше загуба за мене ако не бевме во контакт. Би сакал и таа за мене да го мисли истото “, заклучи тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris