Дали е ова вистинската причина заради која Џеј Ло одлучи да ја прекине свршувачката?

22 април, 2021
f38125e6-b666-445a-925b-271dd8bf962a

Пејачката и актерката Џенифер Лопез наводно ја раскинала свршувачката со Алекс Родригез поради проблеми со довербата. Првично се шпекулираше дека неверството на Алекс е виновно за распадот на љубовта, но извор за People рече дека Џеј Ло не можела целосно да му верува на Родригез дури и пред тие гласини.

“Таа инсистираше на раскинување. Има премногу нерешени прашања. Мислеше дека не е во нејзин најдобар интерес да остане со него”, изјави извор. Пандемијата влијаеше и на нивната врска. Бидејќи се гледаа секој ден, повеќе немаше искри што летаат меѓу нив.

Изворот не ги потврди или негираше гласините дека Алекс ја изневерил Џенифер.

“Дали тој ја изневери или не, не е важно. Таа нема да толерира страв од измама”, додава тој.

Претходно се шпекулираше дека ријалити sвездата Медисон ЛеКрој е причина за нивниот раскин, но таа го негираше тоа.

“Тој ме контактираше и, да, разменивме пораки, но освен тоа, немаше ништо … Никогаш не го видов и не го допрев. Ние бевме само познаници. Тој никогаш не ја изневери вереницата со мене”, изјави Медисон за „Page Six”.

По паузата, Џенифер изјави дека ќе остане пријател со Алекс и ќе продолжи да соработува на заеднички проекти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris