„Дедо ми ме силуваше кога бев дете“: Актерката изнела застрашувачки детали од животот – Била измамена да ги соблече ГАЌИТЕ во филмот!

3 април, 2021
kkk

Го шокираше светот со својата приказна.

Шерон Стоун ги прекрсти нозете пред 29 години во еротскиот трилер „Ниски страсти“, ја освои титулата една од најголемите заводнички, а сцената од филмот стана култна.

Една од најпознатите американски актерки и модели во своите мемоари откри непознати детали од нејзиниот живот, а некои од нив се и многу шокантни.

Меѓу другото, актерката откри дека за време на реконструктивната постапка, лекарите ѝ ги зголемиле градите без нејзино знаење и согласност.

Тоа било во 2001 година, а Стоун се присети дека веднаш по будењето од анестезија сфатила дека нејзините гради се зголемени. Причината за операцијата била да се отстранат бенигните тумори на дојка, а хирургот ѝ објаснил дека смета дека ќе изгледа подобро со поголеми, „подобри“ гради.

„Кога ме преврзаа, сфатив дека имам поголеми гради за еден број, а лекарот рече дека ќе изгледа подобро со големината на колковите“, напиша таа во новата книга.

Шерон (63), исто така, призна во својата книга „Убаво е да се живее двапати“, дека нејзиниот дедо, како и нејзината сестра Кели, сексуално ја злоставувале како дете. Починал кога актерката имала 14 години.

„Бизарното задоволство што конечно е мртов ме погоди како тон мраз. Ја погледнав Кели и таа сфати. Имаше 11 години. Готово”, напиша актерката.

Таа детално опиша што се случило за време на снимањето на експлицитната сцена во филмот „Ниски страсти“ и откри дека ја измамиле да ја соблече долната облека за познатата полициска сцена на испрашување. Й рекле дека ја „рефлектира светлината“ и ја увериле дека нејзините интимни делови нема да бидат видливи.

Кога ја поканиле да ја погледне последната верзија на филмот, ја дочека изненадување. Очекувала да го гледа во друштво на директорот, па се шокирала кога во собата затекнала многу агенти и адвокати, од кои повеќето немаат никаква врска со проектот.

„Да, имаше многу мислења на оваа тема, но имајќи предвид дека јас сум личност со вагина и дозволете ми да кажам: Другите мислења се ср**е Бевме јас и мојата вагина, тоа сериозно ги затвори устите на многумина“, напиша Шерон Стоун.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris