Деми Мур има 58 години и изгледа ПЕКОЛНО ДОБРО, СЕ СОБЛЕЧЕ ВО БИКИНИ – Жено, ти си БОЖИЦА!

15 јули, 2021
277422_demi23-reuter_f

Актерката Деми Мур предизвика вистински хаос на Instagram објавувајќи фотографија во бикини, без Фотошоп, филтри, доработки.

Убавата актерка (58) се пофали дека ужива на море, а потоа објави две фотографии. „Се подготвувам за уште еден ден во овој рај”, напиша Деми и за неколку часа собра скоро 250.000 лајкови.

На фотографијата нема филтри или доработки, бидејќи на актерката јасно можат да ѝ се видат стриите над долниот дел од костимот за капење, што е сосема нормално за жена која родила три деца.

Следбениците коментираат колку е убава без шминка, како и фактот дека нејзината витка линија на крајот на 6-та деценија е повеќе од совршена.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi