Деми Мур објави видео кое ги загрижи нејзините следбеници (ВИДЕО)

30 јуни, 2021
0638b0fb6f98469a30cc0de0cfd9e552af1f78bf

Деми Мур се почесто објавува видеа од нејзината младост, зошто?

Сите мислат дека Деми Мур (59) старее како „вино“, но сака и да ги потсетува луѓето на тоа!

Деми Мур сега повторно го објави видеото од 1996 година од легендарниот филм „Стриптиз“ во кој глумеше со Арманд Асанте, Берт Рејнолдс и ќерката Румер Вилис. Станува збор за култна сцена во која Деми Мур изведува стриптиз во бела кошула. По овој филм, актерката се здоби со светска слава.

Кратко го потпиша видеото: „25 години од Стриптиз (25 years of Striptease…)“. Деми Мур за кратко време собра 200.000 лајкови. Коментарите се, секако, за пофалба, но на една актерка особено ѝ се допадна:

„Изгледаш жешко како и сега“, напиша Румер.

Деми Мур за оваа улога доби 12,5 милиони долари, што ја стави на врвот на листата на најплатени актерки. Филмот заработи „брдо пари“ во кината, но критичарите го „пресекоа“.

Покрај овој филм, Деми Мур работеше на „Спирит“ и „Непристојна понуда“ на врвот на својата слава. Последен пат Деми Мур беше во медиумите во јануари, кога учествуваше на модната ревија во Париз, кога сите заклучија дека е оперирана до непрепознатливост.

Деми Мур со години не играла голема улога. Таа е присутна во медиумите благодарение на приватните фотографии кои често ги објавува.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi