Деми Мур повторно во костим за капење, а фатена и со ново момче (ФОТО)

5 септември, 2021
0a3ab74e07fb026072d66d373dcb5e43bfc97811

Деми Мур повторно ја објави фотографијата во костим за капење со своите ќерки и не се знае која е поубава!

Деми Мур ги искористи последните денови од летото за да ужива во сонцето. Таа беше видена во Венеција, но не сама, туку во машко друштво.

Шарени комбинезон шорцеви, бела кошула, светло зелени влечки и ташнка, како и распуштена работна коса. Дали би ја препознале Деми Мур (58) да ви помине во такво издание? Единствениот начин на кој сакаше да го прикрие својот идентитет беше со очила за сонце.

И покрај тоа што носи младешка гардероба, Деми Мур има одлично тело, како и прекрасен бронзен тен.

Кој е мистериозниот маж?

Меѓутоа, до неа беше маж со обоена коса во плава боја, со тетоважа на долниот дел од ногата, во бела маица, црни патики и сиви шорцеви. Кој е овој маж, со кого очигледно е многу блиска?

Досега новинарите не можеа да откријат кој е мистериозниот маж кој го поминува својот одмор со Деми Му.

Многумина претпоставуваат дека човекот исфарбан во сино е од светот на филмот, но очигледно е дека е многу помлад од актерката.

Благодарение на згодното тело на хероината од филмот „Стриптиз“, Деми Мур учествуваше во кампањата за костими за капење „ Andie Swim “ со нејзините три ќерки Румер (33), Скаут (30) и Талула (27), кои ги дели со актерот Брус Вилис.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi