Девојчето има ледено СИНИ ОЧИ, исто како Алек: Запознајте ја ќерката на Болдвинови, добиена преку сурогат мајка

7 август, 2021
275451_profimedia0484213902_ff

Познатата двојка Алек и Хиларија Болдвин важат за еден од најхармоничните двојки на светската јавна сцена, а неодамна преку сурогат мајка го добија шестото дете, со што се заокружи нивното среќно семејство.

Разликата од дваесет години не е пречка за совршено да се сложуваат, да се надополнуваат и да разменуваат искуства на завидно ниво.

Наследниците Кармен, Рафаел, Леонардо, Ромео, Еду се физички многу слични со славниот актер, но малата Марија Лусија го има истото – ледени сини очи како Алек, што е вистинска случајност.

Хиларија сподели фотографија на својот профил на Инстаграм каде во прегратка држи слатко мало девојче.

Болдвин е многу посветен татко, и својата кариера и деловни обврски никогаш не ги става пред своето семејство, што е многу ретко кога станува збор за истакнати sвезди.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi