ДЕВОЈКИ ШИРУМ СВЕТОТ ПОЛУДЕА ПО НЕГО: Синот на Арнолд Шварценегер има 24 години и изгледа опасно добро!

28 јули, 2021
161815_profimedia0352927884_ls

Синот на Арнолд Шварценегер, Џозеф Баена, кој глумецот го доби во вонбрачна врска во 1997 година, долго време го привлекува вниманието на јавноста. Најмногу по изгледот, како и по тоа што се повеќе наликува на својот татко.

Додека, осветлен од сонцето, јаваше коњ, што го сподели на својот Инстаграм, во преден план е телото на Џозеф, односно мускули од кои дури и самиот Терминатор не би се срамел. Нема сомнение дека синот на Арнолд Шварценегер полека, но сигурно ги следи стапките на неговиот славен татко.

Гените се чудо, но она што најмногу придонесе за ваквите резултати се секако напорни и редовни тренинзи, за кои се пофали и атрактивниот Џозеф.

Покрај дваесет и тригодишниот Џозеф, Арнолд Шварценегер има уште четири други деца. Во три и пол деценискиот брак со новинарката и писателка Марија Шривер, тој ги доби синовите Патрик (27) и Кристофер (23) и ќерките Кетрин (31) и Кристина (30).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi