Девојки вдишете длабоко: Марио Касас го покажа извајаното тело во костим за капење, НИКОГАШ не изгледал подобро (ФОТО)

22 јули, 2021
mario

Уште од филмот „Три метри над небото“, Марио Касас важи за еден од најголемите заводници

Шпанската филмска и телевизиска sвезда Марио Касас деновиве е на одмор, ги полни батериите за нови снимања и се одмара со своите пријатели.

Актерот редовно објавува фотографии на својот Инстаграм профил, за да можат неговите следбеници да останат во чекор со неговиот деловен и приватен живот, но овој пат тој особено го израдува понежниот пол:

Поради потребите на новиот филм, Марио ја пушти косата, но сè остана на свое место.

Извајаното исончано тело на младиот актер предизвика лавина коментари на социјалните мрежи и уште еднаш потврди зошто тој постојано е рангиран меѓу најубавите мажи на светот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi