ДОДЕКА СОПРУГАТА МУ Е ЗАТВОРЕНА ДОМА: Принцот Алберт прошета на црвениот тепих со глумица која е нејзина копија

1 октомври, 2021
Opera Snapshot_2021-10-01_134750_static.story.hr

Премиерата на 25 -тиот филм за Џејмс Бонд наречен „No Time To Die“ се одржа во Монте Карло, а на настанот присуствуваа голем број светски имиња.

Секако, присуствуваше и принцот Алберт Втори од Монако, и сега тој направи уште еден јавен настап без неговата поубава половина, сопругата принцезата Шарлин од Монако.

Таа со месеци живее во Јужна Африка, и многумина го поврзуваат со брачни проблеми, иако принцот Алберт се обидува со сите сили да го побие. „Со нетрпение го очекувам нејзиното враќање, бидејќи таа е дел од мојот живот. Исто така, со нетрпение ја очекувам нејзината помош со децата. Кога некој од нас го нема, многу е потешко. Ми рече дека е решена да се врати. Децата и јас сме желни да ја пречекаме дома “, изјави тој неодамна за People.

Princ Albert i princeza Charlene

И додека едвај чека да се врати сопругата, тој ужива во друштвото на холивудските sвезди.

Така, на премиерата на филмот тој дојде рака под рака со познатата актерка Шерон Стоун која изгледаше сензационално во креација со светки.

Се дружеа пред камерата, па дури и се бакнаа во образ, а многумина забележаа дека актерката неверојатно потсетува на принцезата Шарлин. Се разбира, не требаше долго време да започнат шпекулациите дека ова е намерен потег на Алберт да испрати скриена порака до неговата сопруга.

 Sharon Stone i princ Albert II. - Profimedia

Шарлин ја нарекуваат и најтажната принцеза на светот поради солзите на венчавката на неа и Алберт, а таа остана во Јужна Африка по инфекција на носот и грлото, по што мораше да подлежи на неколку операции, вклучувајќи инсталација на забни импланти. Поради постапката, таа ја пропушти и 10-годишнината од бракот со принцот, која беше на 1 јули, и се слушна со него и со нивните деца, 6-годишните близнаци Жак и Габриела.

 Sharon Stone i princ Albert II. - Profimedia
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris