ДОМА ГО ЧЕКАЛА УБАВИЦА, А ТОЈ БАРАЛ ЉУБОВ КАЈ ПРОСТИТУТКИ: За неговиот чуден вкус и денес се пишува!

11 септември, 2021
257887_profimedia0620758858_ls

Нема да верувате, но Хју Грант наполни 61 година! И сега малку за неговите чудни љубовни избори.

Го нарекуваа заводник. Тринаесет години, тој беше во навидум хармонична врска полна со љубов со прекрасната актерка Елизабет Харли. И тогаш се случи скандал!

Актерот беше фатен како бара љубов од проститутката Давина Браун. Се заврши со апсење и повлекување во медиумите неколку месеци после тоа. За да биде ситуацијата уште поинтересна: Хју успеа да остане во добри односи со Елизабет. Тој беше дури и кум на нејзиниот син Дамијан.

По скандалот, актерот одлучи да се смири. До вчера, големиот ерген и дозволи на Ана да го „смири“. Двојката се запозна во 2012 година, а се венчаа во 2018 година. Тие имаат две деца заедно, а нивните имиња не се познати во јавноста.

Хју, исто така, има ќерка Табата и син Феликс, кои ги доби вонбрачно. Неговиот син Феликс е само три месеци постар од синот што го има со сопругата Ана.

<p>Nećete verovati, ali Hju Grant je napunio 61 godinu! A sada malo o njegovim čudnim ljubavnim izborima</p>
<p>Nećete verovati, ali Hju Grant je napunio 61 godinu! A sada malo o njegovim čudnim ljubavnim izborima</p>
<p>Nećete verovati, ali Hju Grant je napunio 61 godinu! A sada malo o njegovim čudnim ljubavnim izborima</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi