ДОСТА Ѝ Е ОД МАЖИ ! Шарлиз Терон оди на состаноци со жени?!

7 мај, 2021
шарлиз се гледа со жени

Таа е револтирана од спротивниот пол.

Шарлиз Терон е позната по тоа што излегуваше со доста познати мажи, вклучувајќи ги Кијану Ривс, Стјуарт Таунсенд и Шон Пен. Според приказната што еднаш ја раскажа, се чини дека се обидела и со помалку познатите. Така минатата година таа издвои маж кој имаше уникатен фетиш и кој беше шокантен за неа. ‘Тој ме возеше дома и почнавме да се бакнуваме и беше навистина добро’, започна 45-годишната актерка за искуството што го имала во дваесеттите години. ‘И тогаш тој се повлече и шепотеше:‘ Почни да се бакнуваш со мојот нос ’, изговори таа и избувна од смеа. Имено, Шарлиз веќе некое време е соло играч, што предизвика сомневања дека се откажала од мажите. Покрај тоа, американските таблоиди тврдат дека таа се свртела кон дружење со жени.

Според таблоидoт „Woman’s Day”, актерката стави крај на низата неуспешни врски со мажи. Нивниот инсајдер и изгледа сведок, истакна дека ја видел актерката на вечера со жена. Немаше да има многу помпа за тоа, ако дамите не беа „многу интимни“, како што опиша изворот. „Тие дадоа впечаток дека се заедно. Тие беа многу среќни во текот на целата вечер, а Шарлиз на нејзиниот прст имаше голем прстен кој личеше на веренички “, опишал споменатиот извор. Бидејќи таа со години не се гледа со никого и поради нејзината траума од детството (нејзината мајка го уби таткото на Шарлиз во самоодбрана) таа е револтирана од спротивниот пол.

„Никој не би бил изненаден ако, по многу барање што сака всушност во животот, да заврши во истополова врска“, рече изворот на крајот. Она што е сигурно е дека на Шарлиз не ѝ недостасува љубов. Имено, таа го има во изобилство од нејзините деца, деветгодишниот Џексон и шестгодишниот Август, кои самата реши да ги посвои.