ДРАМА пред куќата на Аријана Гранде: Маж ја довикувал пејачката и мафтал со нож!

17 септември, 2021
Arijana-Grande-Shutterstock

Набргу потоа бил уапсен

Вистинска драма се случила пред куќата на пејачката Аријана Гранде пред неколку дена.

Имено, еден маж бил уапсен на Холивуд Хилс откако извадил нож пред нејзините чувари.

Арон Браун (23) дојшол пред куќата на пејачката околу два часот по полноќ и побарал да се види со Аријана. Кога чуварите рекле дека мора да се оддалечи, извадил нож, а потоа повикале полиција.

Странските медиуми пишуваат дека Аријана веќе поднела барање за забрана за приоѓање. Пејачката и нејзината мајка Џоан имаа сличен проблем во мај оваа година, исто така со гонителот, кој ја демнеше пејачката.

Станува збор за Фидел Хенригез, кому му беше забрането пет години да се приближува до пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris