ДУХОВИТЕ НА МИНАТОТО ГО УНИШТУВААТ СЕМЕЈСТВОТО: Хари ќе ја открие вистината за Дијана

16 јануари, 2021
harry

Имаше безброј дебати и теории за животот и смртта на принцезата Дајана, па дури и една отиде дотаму што тврдеше дека принцот Чарлс и судот сакаат да биде мртва.

Дијана не била задоволна во бракот и поради тоа имала љубовници, па дури и нејзиниот сопруг Чарлс не и бил верен. Затоа кралското семејство не сака да ја отвора темата за Дијана, а тие би можеле да бидат многу лути на веста објавена од магазинот „Нова идеја“, во која тврдат дека синот на Дајана, 36-годишниот принц Хари, тајно ангажирал писател да напише книга нејзината „вистинска“ вистина за Дијана.

Списанието верува дека Хари навестил на што се надевал објавувајќи заедничка фотографија со Дајана кога бил дете на новоотворената веб-страница на нивната добротворна организација Арчевел. Блогер кој го користи псевдонимот „Хари Меган“ и го следи животот на кралскиот пар тврди дека принцот веќе ангажирал писател да дава детали за животот на Дајана и дека книгата ќе ја објави американски издавач, за разлика од неовластената биографија на Хари и Меган, „Пронаоѓање слобода“ , која се продава од август минатата година.

Сепак, важно е да се напомене дека нема докази за овие тврдења, ниту официјална потврда од британскиот суд или принцот Хари. Единствено што е познато е дека Хари и Меган беа изложени на критики во јавноста откако ја отворија својата добротворна веб-страница. „Јас сум син на мајка ми. Јас сум исто така татко на нашиот син ’, напишаа на страницата, а јавноста се изнервира што не ги спомнуваа своите татковци.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris