ЏЕЈ ЛО ГО ЗАГРИЖИ ПОРАНЕШНИОТ СОПРУГ „На децата им е најлошо“

21 јуни, 2021
profimedia-0225236347

Марк Ентони не е воодушевен од нејзината нова врска

За обновената романса меѓу поранешните свршеници, 51-годишната пејачка Џенифер Лопез и 48-годишниот актер Бен Афлек, се пишуваше со денови. Двојката, која ги изненади и јавноста и медиумите со својата нова врска, не престанува да привлекува внимание каде и да се појават, а иако папараците одат по нивните стапки, ниту Џеј Ло ниту Бен ја коментираат нивната врска Но, иако главните актери немаат коментари за оваа врска, сите други имаат, вклучувајќи го и музичарот Марк Ентони, поранешниот сопруг на латино дивата во чиешто друштво е снимена пред неколку дена на ручек.

Имено, како што пишува Closer UK, 52-годишниот пејач не е воодушевен од најновата врска на својата поранешна сопруга. „Марк е загрижен за Џенифер. До пред помалку од два месеци таа беше верена со Алекс, а сега веќе го љуби Бен. Тој е загрижен за нејзиниот брз влез од врска во врска, особено затоа што ги вклучува нивните деца во сè. Алекс беше голем дел од животот на Ема и Макс во последните четири години и близнаците се уште се обидуваат да се помират со фактот дека тие веќе не се семејство, а мама веќе најде нов“, изјави неименуван извор за споменатите медиуми за сопружниците кога пред неколку дена беа фотографирани од фотографи на заеднички ручек.

Патем, 12-годишните близнаци не се премногу воодушевени од новата врска на нивната мајка, за што сведочат зборовите на извор за списанието „New Idea“, кој рече дека Ема и Макс минуваат низ тежок процес на прилагодување кон нова состојба. „Ема и Макс се многу чувствителни деца и во последните неколку години тие се приврзаа многу со ќерките на Алекс Родригез со кои живееја под ист покрив. Се уште се свежи и се навикнуваат на ситуацијата кога ги изгубија своите две сестри преку ноќ, така што ќе им треба време да видат ново семејство кај децата на Бен и воопшто во него “, рече изворот, коментирајќи ги наводите дека Бен и Џенифер , наводно, наскоро планираат меѓусебно запознавање нанивните деца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi