Џеј Ло по раскинувањето се јави на поранешниот сопруг да ја теши: Децата плачат..

13 март, 2021
xej

Иако Џенифер Лопез (51), како што јавуваат светските медиуми, раскинала со својот вереник Алекс Родригез (45) поради неговото неверство, тука е и нејзиниот поранешен сопруг Марк Ентони (52) како рамо за плачење.

Латино дивата беше охрабрена да оствари видео повик со пејачот со која беше во брак од 2004 до 2014 година. Тие не го криеја фактот дека биле во одлични односи последниве години поради нивните близнаци Ема и Максимилијан (13). Марк исто така ја поддржуваше врската помеѓу Џенифер и бејзбол легендата, а официјално дуото сè уште не го објави раскинувањето.

24sata

Џенифер и Марк прво беа добри пријатели, а потоа се омажија за актерот Бен Афлек (48) во јуни 2004 година по нејзината несреќа.

Венчавката беше само неколку дена откако Ентони се разведе од поранешната сопруга Дајанаре Торес. Многумина беа во шок, но Џенифер и Марк беа „вљубени до ушите“. Венчавката беше во нивната палата во Беверли Хилс, а имаше само 40 гости.

66th Annual Golden Globe Awards - Arrivals - Los Angeles
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris