Џенифер Анистон никогаш не била волку осамена: Вака таа го пројде роденденот!

20 февруари, 2021
jeje

Таа минатата година не сакаше никој. Поголемиот дел од времето бевме одделени од оние што не сакавме да бидеме, затоа што сме во пандемија на корона вирус. Таквата судбина не ја заобиколи актерката Џенифер Анистон, која пред неколку дена наполни 52 години.

Откако поголемиот дел од минатата година го помина заклучена во нејзиниот дом во елитната населба Лос Анџелес во Бел Ер, пандемијата ја оддели од колегите и снимањето на нови филмови, а сега сè се рефлектира и на нејзиниот роденден. Според американскиот Лајф & Стил, оваа година таа била поосамена од кога и да било.

Извор близок на актерката зборуваше за целата ситуација, „Џен погледна наназад на изминатата година и сфати дека многу жали и воопшто не се забавува“. „Кога не работи, таа останува дома со своите кучиња и гледа серии од утро до вечер. Повеќе не ја интересираат датумите “, рече споменатиот извор.

Покрај тоа што е јасно дека корона вирусот значително влијаел на прославата на роденденот, изворот истакнува дека постои подлабока причина зошто Џенифер не е расположена. „ Оваа година таа го имаше најосамениот роденден досега. Иако нејзините пријатели сакаа да ја видат, таа одлучи да биде сама тој ден “, објаснува изворот. Покрај сето ова, изворот верува декаЏени ја мачи и прашањето за семејството.

‘Таа навистина мислеше дека ќе биде опкружена со деца на 52 години. Емотивна е поради тоа, па го отфрла општеството. Со целиот успех што го постигна со својата кариера, ситуацијата дома е, во најмала рака, „сингл“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi