Џенифер Анистон проговори за љубовта за која не зборува често: Што очекува актерката од идниот партнер?

1 октомври, 2021
f651c8c19f5c634ec4bcbff0fbf67cf2b45c6d40 (1)

Џенифер Анистон беше во брак со Џастин Теру по разводот со актерот Бред Пит, а по уште еден развод, официјално е слободна. Таа повторно се соедини со Бред неколку пати, меѓутоа, таа никогаш не се осврна на ова.

Сепак, по долгогодишна работа на себе и фокусирање на кариерата, се чини дека Џенифер е подготвена да се врати на љубовта.

За време на неодамнешното интервју, таа призна дека можеби повторно бара љубов и дека би било идеално да најде некој што не е позната личност.

За време на разговорот, Анистон рече дека во моментов не гледа никого посебно, но дека е отворена повторно да се заљуби во иднина.

  • Никој од важност се уште не се појави, но мислам дека е време. Мислам дека сум подготвена да се поделам себеси со другите – искрено рече актерката.

Актерката откри дека по разводот, не сакала да се забавува со никого и дека сакала да биде сама.

Таа, исто така, изјави што е потребно за да ја привлече идниот партнер. Самодовербата, хуморот, љубовта кон тренингот и љубезноста се неопходни елементи на нејзиниот иден партнер.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris