ЏЕНИФЕР И БРЕД: „Тие се повремени пријатели со привилегии“

21 јули, 2021
BeFunky-collage-1 (1)

За време на разговорот на Џенифер Анистон со радио водителот Хауард Стерн, беше поставено и прашање (што се однесуваше на разговорот на Зум со Бред Пит): „Зарем тоа не беше незгодно за вас“? Таа веднаш одговори: „Не. Беше апсолутно забавно. Знаете, јас и Бред сме пријатели кои многу зборуваат. Воопшто нема необичности, освен оние од перспектива на луѓето што го гледале тоа и кои сакаат нешто повеќе од нас ‘. Според анонимен извор на US Weekly, нивната врска е взаемно корисна.

„Тие се повремени пријатели со привилегии, што е еден вид јавна тајна меѓу нивните пријатели“, вели инсајдерот, истакнувајќи дека ова веројатно никогаш нема да биде јавно потврдено. „Но, тоа не е нешто што би сакале да го споделиме. Покрај тоа, тие не би сакале да поставуваат премногу очекувања едни на други“, објасни тој и посочи колку им е важно нивното пријателство, што не сакаат да го загрозат. „Секогаш постои можност за разгорена романса, но засега тоа е јавна тајна на две многу приватни и прилично срамежливи луѓе“, заклучува тој.

Да потсетиме, дека нешто се случува меѓу нив, фановите беа убедени овој февруари. Тие беа убедени дека конечно имаат доказ дека Џен и Бред се „неми“, по многу лажни вести за тоа како повторно ги воспоставиле односите. Имено, откако актерката тогаш објави селфи на својот Инстаграм профил, во позадината на фотографијата можеше да се види човек чие лице не се гледа, но кој е многу сличен на Бред од сите други аспекти.

Лавината на возбуда меѓу обожавателите беше активирана од обожавател кој сподели на социјалните мрежи снимка од селфито на Џенифер, кое го направи додека си играше со своето куче Клајд во приколка на сет документарци што ги снима за Apple TV +. Сепак, ниту Џенифер ниту Клајд не привлекоа внимание, туку човек легнат на подот покрај кучето. Само неговите гради и долниот дел од телото се видливи, но повеќето фанови се согласуваат дека овој човек е дефинитивно Бред.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi