Џенифер Лопез фотографирана со ДРУГ ПОРАНЕШЕН по само еден ден откако беше фатена со Бен Афлек во луксузна вила (ФОТО)

30 мај, 2021
dzenifer-lopez-ben-aflek-kuca-u-majamiju-830x0

Лопез неодамна ја раскина свршувачката со Алекс Родригез, но таа очигледно не пати поради тоа

Џенифер Лопез беше фотографирана со друг поранешен, само еден ден откако папараците ја забележаа последната во низата фотографии со Бен Афлек, во луксузна вила во Мајами.

Имено, Џенифер беше фатена со Марк на 27 мај, на ручек во Мајами, каде беа целосно сами.

Се чини дека неколку фотографии направил еден од гостите во ресторанот, бидејќи тие се прилично нејасни, но јасно е дека на нив се гледаат поранешни сопружници кои навистина уживале во ова пријателство.

Инаку, ресторанот се наоѓа на терасата на хотелот W South Beach.

Да потсетиме, Лопез неодамна ја раскина свршувачката со Алекс Родригез, а само неколку дена подоцна беше фотографирана во Монтана, а потоа и во Мајами, со Бен Афлек, со кого очигледно ја обнови својата романса по 17 години.

Двојката помина денови во луксузна вила во Мајами, која – нема што нема…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi