Џенифер Лопез главна поддршка на Бен на проекцијата на филмот: Пејачката во вистинско есенско издание (ФОТО)

6 октомври, 2021
e49cbf9beac328b4bae5d592b59a5cd1a608b14e

Џенифер Лопез и Бен Афлек не се разделуваат.

Џенифер и Бен на проекцијата на филмот на Бен

Џенифер Лопез и Бен Афлек беа фотографирани неодамна во Пацифичкиот дизајн центар, во Западен Холивуд, на проекцијата на новата драма на Бен, The Tender Bar, која треба да се појави во киносалите кон крајот на годината.

Оваа година, славниот пар се поддржува меѓусебни на сите важни настани, па затоа е невозможно да ги видиме одделно.

За оваа прилика, Џенифер дојде облечена во црн џемпер фустан и чизми до колена. Прилично лесно се врати на нејзините претходни комбинации.

Бен останува доследен на едноставноста што му прилега совршено. Можеме да забележиме и дека Бен се мршти на повеќето фотографии и често изгледа дека не му е по волја ништо, без разлика дали станува збор за голем притисок од јавноста и папараците кои ги следат нивните стапки или некое лично незадоволство останува да видиме.

West Hollywood, CA – *EXCLUSIVE* – Lovebirds Jennifer Lopez and Ben Affleck get dressed up and arrive at an event in West Hollywood. *UK Clients – Pictures Containing Children Please Pixelate Face Prior To Publication*,Image: 636295456, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: BACKGRID / Backgrid USA / Profimedia

Подоцна на проекцијата им се придружи Џорџ Клуни, кој е продуцент на филмот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris