Џенифер Лопез го освои Холивуд! Пејачката најавува нови проекти и ги симнува сите актерки од тронот!

19 август, 2021
168004_dzej-lo_f

Пејачката Џенифер Лопез одлучи да ја освои и филмската индустрија и најави нови проекти околу кои веќе е крената многу прашина.

Општо е познато дека атрактивната Џенифер Лопез не е само една од најпопуларните пејачки во Светот, туку одлично се снаоѓа и како актерка, што покажа во неколку големи проекти каде имаше главни улоги.

Сега, пејачката подготвува вистинско патување во филмската индустрија во дури три нови проекти на кои работи во соработка со Нетфликс: „The Cipher“, „The Mother“, „Atlas“.

Премиерите се планирани за крајот на оваа и следната година. Џенифер се надева дека ќе биде успешна како и во претходните проекти, а фановите се во транс и со нетрпение ги очекуваат нејзините нови улоги.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi