ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ГО ПОКАЖА ЛИЦЕТО БЕЗ ШМИНКА! Фановите полудеа, пофалби и комплименти само СЕ НИЖАТ: Имаш лице како бебе! (ФОТО)

23 јули, 2021
2614225_profimedia0616728893_ls

Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез (51) на својот Инстаграм профил објави видео во кое е снимена тотално природна, без трошка шминка.

Нејзината снимка на утринската рутина собра над 5,6 милиони прегледи.

„Имаш лице како бебе“, „Изгледаш многу добро“, „Толку си убава“, „Блескаш“, „Изгледаш помладо“, напишаа воодушевените следбеници во коментарите.

Пред да објави на сторијата на Инстаграм, пејачката објави фотографија од кревет, исто така без шминка, додека има неуредна пунџа на главата.

Dženifer Lopez

Нејзиниот сјаен изглед многумина го припишуваа на нејзиното ново/старо момче Бен Афлек (48), со кого влезе во врска по раскинувањето со вереникот Алекс Родригез (45).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi