Џенифер Лопез и Алекс Родригез раскинаа по четири години врска! Еве кој на кого му раскина!

15 март, 2021
xwj

Џенифер Лопез и Алекс Родригез во петокот објавија дека раскинале по скоро четири години заеднички живот. Порталите посветени на познатите личности TMZ и Page Six, но и многу други слични портали цитираа неидентификувани извори блиски до парот кои изјавиле дека парот ја откажал свршувачката.

Додуша, претставници на 51-годишната Лопез и 45-годишниот Родригез не ги вратија барањата за коментар на овие извештаи во медиумите, но се чини дека ќе се појави конечна потврда во врска со распадот на еден од најпопуларните парови во светот денови

Лопез и Родригез, попознати како А-Род, започнаа да се забавуваат на почетокот на 2017 година, а свршувачката беше објавена во март 2019 година. Сепак, како што објави „Ентетертејмент вечерва“, Лопез му раскина.

„Џенифер чувствуваше дека напредокот кон бракот не е нешто правилно. Двојката секогаш ќе има почит еден кон друг “.

Интересно, раскинувањето на двојката следеше по неодамнешните гласини кои го поврзуваа А-Род со една од ѕвездите на реалното ТВ-шоу „Јужен шарм“, додека Лопез, кој пееше на инаугурацијата на американскиот претседател Џо Бајден во јануари и изгледаше по заљубено од кога било, рече дека кон крајот на минатата година двојката двапати ја одложи венчавката поради пандемија на коронавирус.

Но, како што стојат работите сега, коронавирусот не е единствениот проблем што Џеј Ло и Алекс го имаат. Последен пат беа фотографирани заедно кон крајот на февруари во романтична прегратка во Доминиканската Република, каде таа снима филм, па можно е ова да биде нивната последна фотографија заедно, барем во романтичното издание.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi