Џенифер Лопез објави нова фотографија! Изгледа неверојатно!

1 март, 2021
jeje

Пејачката Џенифер Лопез (51), којзнае колку пати, ги полуде сите со својата волшебна фигура, а очите „болат“ колку добро изгледа.

Џенифер беше фотографирана во огледало, носеше бел костим за капење кој беше толку скромен што само лента го покриваше задникот на пејачката, а во положбата во која се наоѓаше пејачката, остави малку на фантазијата.

Пејачката ја крена косата во опуштена пунџа, немаше ниту еден тон шминка на лицето.

Очигледно напорниот тренинг на популарната пејачка вроди со плод, па во шестата деценија таа има посакувано тело на кое можат да и позавидат и многу помлади жени.

„Безвременска жена“, „Џеј Ло нема конкуренција“, „Изгледаш како божица“, „Прекрасна си, а телото ти е совршено“, „Вистинска бомба“, се некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris