Џорџина покажа што доби Роналдо за неговиот роденден, погледнете го овој луксузен куп!

6 февруари, 2021
Screenshot_1

Кристијано Роналдо го прослави својот 36-ти роденден, а неговата партнерка Џорџина Родригез на своето Instagram Story ги покажа подароците што ги доби на неговата домашна адреса.

Меѓу многуте вреќи и кутии можеа да се видат некои од најскапите брендови во Светот, како Louis Vuitton, Gucci, Prada…

Џорџина се погрижи и нејзиното модно издание за роденденот на Роналдо да биде луксузно, па облече фустан покриен со монограм Louis Vuitton, а носеше и влечки од истата марка.

„Имам 36 години, неверојатно! Се чувствувам како сè да започна вчера, но ова патување е веќе исполнето со авантури и приказни за паметење. Мојата прва топка, мојот прв тим, мојот прв гол… Времето лета!“, Напиша Роналдо на својот Instagram на фотографија со семејството.

„Сега кога го славам својот 36-ти роденден и 20-тата година од мојата професионална фудбалска кариера, жал ми е што не можам да ветам уште 20 години од ова. Но, она што можам да го ветам е дека, сè додека можам, никогаш нема да добиете помалку од 100 проценти! Ви благодарам повторно за целата ваша поддршка, убави пораки и иницијативи во текот на овој ден. Тоа ми значи многу. Сите имате посебно место во моето срце “, додаде тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi