Џорџина Родригез позираше во приватен авион и го покажа луксузот во кој ужива

24 март, 2021
ге

ЏОРЏИНА РОДРИГЕЗ не крие дека ужива во луксуз, а на последните фотографии се пофали дека патува во луксузен приватен авион.

Вереницата на Роналдо позираше во чизми на Гучи, чинеа околу 3.400 долари, а кои ги искомбинираше со црвена чанта од кожа од крокодил Хермес.

Насмеаната Џорџина во своите раце држи списанија, чии насловни страни кои ги краси таа.

„Благодарна“, напиша таа под објавата што собра над милион лајкови.

Џорџина објави уште неколку фотографии и откри дека патува со децата, Кристијано Роналдо Џуниор, близнаците Матео и Ева и најмладиот Алан Мартин.