ЅИРНЕТЕ ВО ЛУКСУЗНАТА КУЌА Елен Деџенерс ја продаде вилата за 40 милиони долари

27 јули, 2021
zahGettyImages-539528014

Големиот имот има четири спални соби и четири бањи. Внатрешноста на куќата е во модерен стил и вклучува голема дневна соба, кујна со тераса и walk-in плакар.

Холивудската водителка и комичарка Елен Деџенерс ја продаде луксузната куќа во Калифорнија за „вртоглави“ 40 милиони долари. Иако почетната цена на имотот беше повисока, Елен и нејзината сопруга, актерката Портија де Роса, се согласија на компромис.

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ ФОТОГРАФИИТЕ:

Големиот имот има четири спални и четири бањи. Внатрешноста на куќата е во модерен стил и вклучува голема дневна соба, кујна со тераса и walk-in плакар за прошетка. Поради големите прозорци што ја опкружуваат целата куќа, секоја соба има извор на природна светлина. Исто како и внатре, куќата надвор и градината се украсени со приватна песочна плажа и тениски игралишта.

Инаку, ова е втората најскапа куќа продадена во тој дел од градот, а странските медиуми пишуваат дека Елен е задоволна од договорот. Таа ја купи луксузната куќа пред само две години од музичарот Адам Левин. Но, се чини дека Елен и Портија решија да најдат мир во малку поскромна куќа. Минатата година тие купија имот како од бајка во градот Монтесито во државата Калифорнија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi