Ѕвездата од Game of Thrones се пожали: Шефовите сега очекуваат голи сцени

8 јуни, 2021
game-of-thrones-deaths-missandei

АКТЕРКАТА Натали Емануел проговори за шефовите кои очекуваат да полета откако го стори тоа во хит серијата „Game of Thrones“ на ХБО.

32-годишната актерка, која ја глумеше Мисандеј во хит серијата, му рече на Џош Смит во подкастот Make It Reign дека се договорила за некои голи сцени со продуцентите за време на снимањето на „Game of Thrones“.

„И перцепцијата на луѓе од други проекти, кога улогата бара голотија, им стана дека сум отворена за тоа само затоа што го сторив тоа во една серија“, додаде таа. Таа вели дека секој проект е одделен и додава дека е подготвена да им се спротивстави на режисерите или едноставно да се оддалечи од проектот доколку заклучи дека тоа е премногу за неа.

Таа додаде дека за среќа ваквите интервенции се ретки. „Девет од десет пати сè може да се договори со луѓето и да се направи компромис и да се најде средина“, заклучи таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi