Еден детал ја издаде! Кајли Џенер ПОВТОРНО БРЕМЕНА?

13 август, 2021
326169_kajlidzener_ff

Реалити starвездата и бизнисменка Кајли nerенер успешно ја криеше првата бременост од медиумите до самиот крај, а нејзините обожаватели веруваат дека таа моментално го повторува истото!

Фановите на Кајли nerенер се убедени – старлетата е бремена!

Кајли пред неколку дена го прослави својот 24 -ти роденден, а по тој повод сподели неколку фотографии на Инстаграм и, ако ги прашате нејзините следбеници, ова се стари кадри. Најмладиот член на кланот Кардашијан-nerенер позираше во лиме-зелен фустан и објави фотографии на кои се гледа како наздравува, наводно, на нејзината прослава.

Сепак, нејзините обожаватели забележаа дека Кајли нема ист маникир на фотографијата каде што стои пред куќата со чаша во раката и онаа каде што наздравува (сама, иако има неколку чаши на масата)

Една крлежичка сними видео во кое објаснува зошто е сигурна дека nerенер ја крие бременоста. Имено, на една од фотографиите Кајли има зелени врвови за нокти, а на оние каде што се гледа целата нејзина фигура, тие не изгледаат така.

  • Кајли е бремена! Никогаш повеќе од еден месец немала исти нокти, а сега и се гледа трудничкиот стомак и нема да објавува понови фотографии – тврди оваа обожавателка на реални убавици. – Ги имаше тие клинци на 15 јуни.

Како што забележа друга девојка која го следи животот на Кајли nerенер, никој што наводно присуствувал на нејзината роденденска забава не споделил фотографија или видео од прославата, ниту семејството на Кајли, ниту пријателите, и ако знаеме нешто за Кардашијанс и nersенер – тоа е тоа со задоволство ќе го споделат со нас секој детал од прославата!

Покрај тоа, Кајли е позната по гламурозните забави по повод нејзиниот роденден, а оваа година тврди дека го прославила 24 -от со бранч и сликање со своите најблиски.

Риалити starвездата, инаку, неодамна е неразделна од раперот Тревис Скот, со кого ја има ќерката Сторми, но двојката с yet уште официјално не потврди дека се помириле.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi