Ексцентричност, предизвик и мистичност во духот на АКЦИОНЕН ФИЛМ: Ким Кардашијан остави без зборови со новиот стајлинг

9 септември, 2021
327414_profimedia0630929456_ff

Иако во нејзиниот љубовен живот не цветаат рози, Ким Кардашијан ужива со своето семејство, а наскоро ќе стане тетка бидејќи нејзината најмлада сестра Кајли очекува уште едно дете.

Реалити sвездата едвај чекаше нејзината мајка Крис Џенер да се врати од романтичното патување од Италија, за традиционално да оди на вечери во престижните ресторани во Малибу.

Папараците ја уловија пред хотелот „Нобу“ во друштво на Крис и нејзиниот избраник Кори Гемл како излегува од луксузен автомобил, а Ким ја изненади публиката со ексцентричен стајлинг кој беше поврзан со снимање на акционен филм.

<p>Rijaliti zvezda i preduzetnica je paralisala prisutne crnim izdanjem.</p>

Црн костим со долги ракави, салонки, шамија со шлеп и очила за сонце беа многу забележливи, а јавноста на Кардашијан постојано е заинтригирана од новите, необични трендови.

Како ви се допаѓа нејзиниот септемвриски моден избор?

<p>Rijaliti zvezda i preduzetnica je paralisala prisutne crnim izdanjem.</p>
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi