Елегантен фустан, насмевка и ТРУДНИЧКИ стомак: Парис Хилтон станува мајка во својата петта деценија (ФОТО)

27 јули, 2021
281757_profimedia0493487005_ff

Иако сеуште е мистична кога станува збор за оваа тема, таа со задоволство позира пред фоторепортерите.

Наследничката на империјата, актерка, пејачка или едноставно мултимедијална личност – Парис Хилтон ја воодушеви публиката ширум светот со веста дека е бремена.

По една деценија љубовни бродоломи, разочарувања и погрешни мажи, таа ужива со својот свршеник Картер Реум, со кого ќе го роди своето прво дете за неколку месеци, пренесуваат светските медиуми, иако таа се уште не се огласила по овој повод.

Фотографијата направена во ресторан во Санта Моника, суптилно го покажува турдничкиот стомак, кој сите го забележаа, иако Парис носеше црн, елегантен фустан.

Paris Hilton trudna

Хилтон зрачеше со посебна топлина и енергија, и тоа е уште еден показател за оваа состојба.

Во неодамнешно интервју за американско списание, таа истакна дека за време на нејзината посета на клиниката за ин витро оплодување, ги зачувала јајцата за да може да се оствари во улогата на мајка барем два пати.

Останува да видиме кога Парис ќе одлучи да сподели повеќе информации за раѓањето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi