ЕЛЕГАНТНИОТ И МИНИМАЛИСТИЧКИ СТАЈЛИНГ НА КРАЛИЦАТА ЛЕТИЦИЈА: Тегет фустан и металик сандали се полн погодок!

4 август, 2021
255341_profimedia0624831960_ls

Пред неколку дена, шпанската кралица Летиција се соочи со голема загуба – нејзината баба, шпанската радио водителка Марија дел Кармен „Менчу“ Алварез дел Вале, почина на 94 -годишна возраст. Омилената кралица не можеше да ја сокрие својата тага, и откако помина извесно време во жалост, сега се врати на вршење на кралските должности и многумина воодушеви со својот внимателно избран стајлинг.

По тагата поради смртта на бабата на Мари дел Кармен, „Менчу“ Алварез дел Вале, со која беше многу блиска и која во неа всади љубов кон новинарството, кралицата Летиција се врати на голем број кралски должности. Таа пристигна на свеченото затворање на Филмскиот фестивал Атлантида Мајорка, што се одржува во Палма де Мајорка. Имено, во градот на островот Мајорка, кој е позната туристичка дестинација, кралицата останува со својот сопруг, кралот Фелипе и нивните ќерки, каде ги комбинираат кралските обврски и јавните настани со слободни денови.

Kraljica Leticija

По повод последната вечер на филмскиот фестивал, шпанската кралица блесна во уште една одлична модна комбинација. Овој пат таа се одлучи за софистициран тегет фустан, нагласен струк со висок шлиц што става акцент на витките нозе. Со ефективен обложен фустан кој го носи потписот на шпанскиот бренд Гаркон, Летиција, која со право се смета за една од најдобрите стилизирани кралици, комбинираше сандали со метални нијанси. Елегантниот стајлинг го комплетираше Каролина Херера со торба за преклопување и сјајни обетки. Таа ја собра косата во ниска пунџа со лежерен ефект, лабави нишки што го врамуваа нејзиното лице.

Kraljica Leticija

За оваа свечена пригода, шпанската кралица се одлучи за темно сина боја, која во последните години и беше омилена за вечерни излегувања. Овој пат изборот падна на елегантен и минималистички стајлинг, а кралицата уште еднаш покажа дека кога зборуваме за мода и стил, помалку е, многу често, повеќе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi