ЕЛЕНА РИСТЕСКА ВО БИКИНИ ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ (фото)

21 јуни, 2021
elena

Со доаѓањето на месец јуни, полека започна отварање на летната сезона, а познатите го искористија убавото, како и слободното време за да уживаат покрај плажа.

Елена Ристеска реши да побегне од секојдневиeто и секојдневните обврски, па замина на заслужениот одмор.

Имено, таа на својот „Инстаграм“ објави фотографија на која позира на плажа во розово бикини, но не откри на која дестинација е.

Ристеска направи селфи, но во фокусот падна и нејзинот зaдник, а следбениците ја опсипаа и со коментари.

Преземено од media.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi