Елена Стефановска ги освои дамите облечена во впечатлив фустан со деколте до папок (фото)

25 мај, 2021
el

Поради корона пандемијата и новиот начин на живот со мерките за заштита, настаните и свеченостите беа ретки, а сега речиси и воопшто ги нема.

И додека на повеќето свечената гардероба ни виси на закачалки, за ТВ водителката Елена Стефановска секогаш има повод да се изгледа одлично и да се износат таквите парчиња.

На последната нејзина објава на Инсатграм се гледа дека била на некаков настан каде според наредените столчиња јасно е дека се почитувал протокол за заштита, а пак Елена блескаше во полн сјај.

Таа се појавила во свилена тоалета со асиметрично длабоко деклте кое го нагласи сексапилот, а пак свилената текстира и впечатлива боја природесоа за дополнителна маркантност.

За ова модно издание водителката собра стотици лајкови и коменатари дека изгледа перфектно.
Особено изборот на моделот им се допдна на дамите кои не се воздражаа за убав збор.

Инаку, за Елена Стефановска секој ден е создаден за да се изгледа тип-топ од глава до пети, а тоа да се документира и објави на Инсатргам.

Преземено од vistina.com.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi