Елизабет Харли ја заскокотка имагинацијата на многу фанови : позираше ТОПЛЕС

22 јуни, 2021
elizabet harli pozora toples

Актерката и модел Елизабет Харли објави гола фотографија на Инстаграм. Позираше топлес и ги покри градите со кимоно. Покрај тоа, таа го носеше само долниот дел од костимот за капење.

Таа повторно ја заскокотка фантазијата на многу фанови.

„Убава си“, „Гориш“, „Изгледаш како божица“, „Треба да бидеш забранета“- се само дел од коментарите што се редат под објавената фотографија.

Елизабет често позира во вакви изданија, а најчести се фотографиите во костими за капење. Таа неодамна објасни дека фотографиите во костими за капење ги објавува со цел да ја рекламира нејзината модна линија.

,,Имам своја линија костими за капење. Јас инаку не би парадирала толку многу во костим за капење, затоа има причина да го сторам тоа” – објасни таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi