Емили позираше во градник од 3.100 долари, а сите со воодушевување го прокоментираа нејзиниот стомак по породувањето

16 јуни, 2021
1600262569842-profimedia-0558150395-830x0

Познатата манекенка позираше во многу предизвикувачка, скапа комбинација на облека

Познатата манекенка Емили Ратајковски го прослави својот 30-ти роденден на семејно патување со сопругот Себастијан Бехр-Меклард и синот Силвестер.

Имено, згодната Емили по тој повод им се пофали на своите следбеници на Инстаграм, позирајќи на плажа во портокалово здолниште и необичен градник „Версаче“.

Имено, здолништето кое го носеше на плажа чини околу 795 американски долари, додека цената на градникот, кој веќе е распродаден на страниците, е околу 3.100 долари.

– Градник на сирена – како што го нарече британскиот „Вог“, е дел од колекцијата на познатата дизајнерка Донатела Версаче, која го презеде брендот по смртта на нејзиниот брат Џани Версаче.

Но, покрај градникот, обожавателите коментираат и за стомакот на оваа убавица, која по породувањето изгледа нереално.

Да се потсетиме, обожавателите неодамна ја нападнаа Емили за начинот на кој го држеше детето додека позираше на фотографиите на Инстаграм.

– Мора да му ја држиш главата. Го држиш детето како вреќа со ориз – и напишаа.

Манекенката веднаш ја исклучи можноста за коментари на фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi