Емотивна исповед на македонската новинарка: Ова сум јас, без перика

29 март, 2021
cece nikolova

Цеце Николова е позната по тоа што често го менува својот стајлинг, но сега отворено прозборе за причините зошто го прави тоа. 

Во нејзината последна објава на Инстаграм таа ни открива дека има сериозни проблеми со алопеција, односно паѓање на косата и дека подолг период носи перика за да го затскрие проблемот. Но, одлучила дека во 2021 ќе ја извади периката, без оглед на тоа каква е состојбата на нејзината природна коса. 

Прочитајте ја нејзината објава:

Преземено од skopjeinfo.mk

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi